Kontakt
ŠMR, a.s.
  Koulova 1606/2
  16000   Praha 6 - Dejvice
  info@smr.cz
  -----------------------------------
 
  Provozovna Šumperk
  8. května 913/20
  787 01 Šumperk
  tel.: 583222974

QR code
 Newsletter
 Události
 QR code
QR code
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Pronájem bytů Žižkova 1 v Šumperku - na dotaz

  • Přidáno: 11.02.2015   |   1335 čtení / zobrazení
VOLNÉ BYTY NA DOTAZ

Dům Žižkova 1 situován v centru města se snadnou dostupností, parkování před domem. V blízkém okolí školy, školky, nákupní středisko, restaurace, úřady, vše v docházkové vzdálenosti.


V domě pronajímá naše společnost 60 bytových jednotek s dispozicí 1+1 nebo 2+1. Byty jsou standardně vybaveny kuchyňskou linkou (včetně sporáku a digestoře), ve všech bytech jsou nová plastová okna. Některé byty jsou nově po celkové rekonstrukci (plovoucí podlahy, nové dvěře, nové kuchyňské linky a pod.) V bytech jsou zděné koupelny. Vytápění - elektrické sálavé panely, ohřev vody elektrický bojler.

Dům je vybaven výtahem, ve společných částech domu jsou umístěny sušárny prádla, kolárny. Ke každému bytu dále náleží sklep. 

Naše společnost vede evidenci zájemců o byt. V případě vašeho zájmu zašlete vaši poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře - uvést jméno, přijmení, e-mail, telefonní číslo, velikost požadovaného bytu (1+1 nebo 2+1). V případě uvolnění bytu požadované velikosti vás budeme kontaktovat prostřednictvím zanechaných kontaktních údajů.

Upozornění: Při uzavření nájemní smlouvy vyžadujeme složení vratné kauce ve výši trojnásobku měsíčního nájemného a záloh na služby hrazených prostřednictvím pronajímatele (cca 15.000 Kč podle velikosti bytu, počtu osob užívajících byt a sjednaných záloh).

Fotografie v galerii jsou ilustrativní fotografie některých bytů v domě Žižkova 1.

Průkaz energetické náročnosti (plná verze uložena na ŠMR, .a.s, k dispozici na požádání).

/files/other/penb-zizkova_1.pdf