Kontakt
ŠMR, a.s.
  Koulova 1606/2
  16000   Praha 6 - Dejvice
  info@smr.cz
  -----------------------------------
 
  Provozovna Šumperk
  8. května 913/20
  787 01 Šumperk
  tel.: 583222974

QR code
 Newsletter
 Události
 QR code
QR code
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Pronájem kanceláří - ŠPK centrum, parkování u domu

  • Přidáno: 11.02.2015   |   202 čtení / zobrazení
VOLNÉ KANCELÁŘE NA DOTAZ

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v domě 8. května 913/20 v Šumperku. Dům je situován v centru města, parkování přímo u domu (vlastní neplacené parkoviště u budovy), plynové topení, samostatná měření po jednotlivých patrech domu (bezproblémové vyúčtování služeb). Ceny nájmu kanceláří od 1.750,- Kč měsíčně, zálohy na služby od 700,- Kč měsíčně, podle velikosti kanceláře. Možnost pronajmout kanceláře včetně stávajícího vybavení (nábytkem) bez navýšení nájmu.

V přízemí domu je fitness centrum, v ostatních patrech kanceláře a poskytované služby. U domu restaurace Red Rat s možností stravování včetně poledního menu. V domě je instalováno elektronické zabezpečovací zařízení. Každé patro má samostatné sociální zařízení a kuchyňky.

V ceně nájmu jsou již zahrnuty náklady na svoz TDO, úklid chodeb, WC a ostatních společných částí domu, revize a údržba zabezpečovacího zařízení - tyto náklady již nebudo účtovány do služeb! Kanceláře jsou nově vymalovány, v některých položeny nové koberce. Kanceláře vybaveny plastovými okny, nekterá opatřená vertikálními žaluziemi. V některých kancelářích umístěn trezor (napevno ve zdi).

Průkaz energetické náročnosti (plná verze uložena na ŠMR, .a.s, k dispozici na požádání).

/files/other/penb_-_8.kvetna_913-20_spk_-_2015.pdf