Kontakt
ŠMR, a.s.
  Koulova 1606/2
  16000   Praha 6 - Dejvice
  info@smr.cz
  -----------------------------------
 
  Provozovna Šumperk
  8. května 913/20
  787 01 Šumperk
  tel.: 583222974

QR code
 Newsletter
 Události
 QR code
QR code
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Pronájem nebytových jednotek v domě Temenická 151 v Šumperku - OBSAZENO

  • Přidáno: 11.02.2015   |   743 čtení / zobrazení
PRONAJATO

Dům Temenická 151 je situován v klidné části města. Parkování zajištěno na soukromém parkovišti u domu. Jedná se o dům po celkové rekonstrukci zachovávající původní architektonické prvky prvorepublikové výstavby. Je vhodný pro ty, kteří ocení klidnou lokalitu a dostatek soukromí ve zděném vilovém domě.

V domě bude pronajímat naše společnost 5 nebytových jednotek (o výměrách 55,5 m2, 61,5 m2, nebo 80 m2). Jednotky jsou vždy minimálně o dvou oddělěných místnostech s tím, že každá jednotka má své vlastní sociální zázemí a malou kuchyňku (vhodné pro oddělený sekretariát firmy a vedení firmy a pod.). Vzhledem nadstandardnímu vybavení každé z jednotek jsou tyto vhodné například pro umístění a provoz advokátní kaceláře, ordinace, sídel firem a kanceláří obecně. Každá jednotka má vlastní plynové topení. 

Všechny jednotky jsou v současné době dokončovány s tím, že předpokládaný termín dokončení rekontrukce je stanoven na 10/2015. Následně budou jednotlivé jednotky samostatně inzerovány k pronájmu včetně detailních podmínek. 

Naše společnost vede evidenci zájemců o pronájem. V případě vašeho zájmu zašlete vaši poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře - uvést jméno, přijmení, e-mail, telefonní číslo, velikost požadovaného jednotky (výměra jednotky). Po dokončení rekonstrukce vás budeme kontaktovat prostřednictvím zanechaných kontaktních údajů.

Fotografie v galerii jsou ilustrativní fotografie některých jednotek v domě Temenická 151.